BYT V CENTRU Jablonce n.N.

Netradičně řešený podkrovní bytový prostor s jedinečnou atmosférou s rekonstruovanými původními nosnými trámy a dřevěnou podlahou v historickém objektu Korejská 1999/24, Jablonec n.N. ve 3. NP (cca 100 m od hl.pošty). Vstup do bytu původním dřevěným schodištěm.
Bytová plocha 90 m2 vč. vsazeného sociálního zázemí (WC,vana,umyvadlo). Ve středu bytové plochy vybudována krytá kuchyňka - kuchyňská linka vč.dřezu,digestoře a elektrického sporáku. Vytápění a ohřev vody : ústřední topení -samostatný plynový kotel a přímá smlouva na oděr plynu s dodavatelem (cca 1.500 Kč zálohy plyn), podružný elektroměr a vodoměr.

Nájemné 6.500,- Kč měsíčně + zálohy na služby měsíčně: elektřina 600,- Kč, vodné a stočné 200,- Kč/osoba , spol.elektřina-chodba 50,- Kč/osoba, úklid 100,- Kč/osoba. Odpady-vlastní odpadní nádoba-přímá smlouva s dodavatelem služeb odvozu odpadů (PEDERSEN, A.S.A.). Nájemné a zálohy služeb splatné předem – do 30. dne předchozího kal. měsíce na měsíc následující.

Jistota nájmu 7.500- Kč, provoz. popl. 4.000,- Kč. Jistota + první nájemné se službami + provoz. popl. splatné v hotovosti při podpisu smlouvy. Smlouva platná na 12 měsíců, při řádném užívání bytu a bezdlužnosti vždy automatické prodloužení smlouvy na další rok.

Podmínky zájemce o byt: prokázání bezdlužnosti z minulého pronájmu a od dodavatelů energií, trestní bezúhonost, prokázání příjmů. Nájem možný ihned.

UPOZORNĚNÍ: ÚP na tento "byt" neposkytuje příspěvky na bydlení.

Kontakt na inzerenta:
E: morgana.666@seznam.cz
Cena: 9 000
Číslo inzerátu 95960

 

26.6.2020 | 22:44 | Prohlédnuto 24 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.