Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 66 m² bez RK,

Nabízím pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 o rozloze 66m², BEZ REALITNÍ KANCELÁŘE.
Kontakt lenka608@seznam.cz, tel. 777694585
Byt je vyklizený, k nastěhování ihned. Nájem činí 12900 Kč + poplatky 3000 Kč (za 2 osoby + příplatek 300Kč za každou další osobu, max 5 osob). Poplatky zahrnují topení, teplou a studenou vodu, úklid společných prostor, správní poplatek, výtah atd. Energie a plyn budou převedeny na nájemce (nejsou součástí poplatku, nájemce si hradí sám zvlášť). Internet není v ceně, zajistí si nájemce sám (v BD je dostupné UPC). Vratná kauce 15000 Kč. Majitel požaduje vratnou kauci a dva nájmy včetně poplatků uhradit předem (tj 2x12900 nájem + 2x3000 poplatky + 15000 kauce = 46800,- k podpisu smlouvy). RK nevolat.

Lokalita centrum města s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti (zdravotnická zařízení, obchody, úřady, školy, pošty, sportoviště...). Blízkost zastávek MHD včetně spojů PID necelé 4 min. chůze, železniční stanice ve směru Praha a Kralupy n. Vlt. vzdálená 8 min chůze. Bezplatné parkování v blízkosti BD. Samotný bytový dům je po kompletní revitalizaci - nový výtah, plastová okna, vstupní dveře, zateplení, střecha.

Byt je v osobním vlastnictví, nachází se v 7.patře bytového domu s výtahem. Z bytu je jedinečný výhled na Bresson a Ostrovec. Byt je prosluněný, orientace pokojů na západ, kuchyň na sever. Byt prošel rekonstrukcí (nová kuchyňská linka, v obývacím pokoji plovoucí podlaha, nově vymalovaný), kompletní rekonstrukce koupelny včetně přípojek, nové jističe na elektřinu, nové osvětlení. Součástí bytu je balkon o rozloze 6m², komora o rozloze 1m² a sklepní kóje.
Cena: 12 900
Číslo inzerátu 95464

 

14.6.2020 | 17:31 | Prohlédnuto 45 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.