Pronájem bytu 1+kk

Nabízím pronájem bytu o dispozici 1+kk a velikosti 21 m2. Byt je volný od 1.4.2020, bezbariérový, situován v 8 nadzemním podlaží s výtahem a nádherným výhledem na dominanty Brna. Byt lze dovybavit variabilně dle vašich požadavků ( např.2 samostatné postele nebo rozkládací pohovku nebo dvoulůžko,pracovní stůl, židle, šatní skříň, tv atd- vše v ceně) Jednotka je součástí IBC - vyhledávaného polyfunkčního domu, oceněného cenou Stavba roku. Možnost parkování přímo v objektu v podzemních garážích, vjezd pro rezidenty na čip. (Poznámka k stávající situaci: zvýšená hygienická opatření, zákaz vstupu cizích osob, pravidelná dezinfekce společných prostor, madel,výtahů apod.)

IBC (International Business Center) se nachází v centru města na ulici Příkop. Bydlení je bezpečné,nonstop recepce, celá budova hlídána bezpečnostní službou, kamerami, jednotlivá poschodí na elektronické čipy, ve večerních hodinách vstup jen přes recepci. Spojení s centrem města po lávce pro pěší nad městským okruhem. Mimo jiné, nabízí jedinečnou možnost parkovaní v centru Brna. V areálu je celá řada služeb v prvních dvou patrech této budovy: kavárny, restaurace, pošta, papírnictví, galerie, kadeřnictví, prádelna, potraviny, zelenina, tabák. V posledním patře nad budovou se nachází vyhledávaná restaurace s panoramatickým výhledem na celé Brno. V budově rovněž lékařské služby (fyzioterapeut, stomatolog, kožní, masáže apod.) a notářské služby.
Cena: 11 500
Číslo inzerátu 92751

 

19.3.2020 | 14:31 | Prohlédnuto 18 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.