Pronájem bytu 2+kk horní Měcholupy

Pronájem prosvětleného bytu o výměře 43m2, 2+kk v klidné lokalitě Horní Měcholupy. Byt se nachází v posledním 8. patře panelového domu.

Byt je plně vybavený. V obývacím pokoje je nová prostorná sedací souprava, konferenční stolek, stolek pod TV. V ložnici je postel, madrace, 2x komoda. Kuchyně je vybavená lednicí, mrazákem, myčkou, el. troubou, sklokeramickou deskou, mikrovlnnou troubou. Součástí je i pračka a sušička. V koupelně je sprchový kout, skříňky, umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je umístěna odděleně. V předsíni jsou vestavěně skríně na míru.

K nastěhování ihned, preferujeme dlouhodobý podnájem.

V blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, Kaufland, Žabka, lékárna, pošta, MŠ, ZŠ, nově otevřený Retail Park (DM drogerie, Bageterie Boulvard, Jysk, Kik, Pet Centrum, Takko, Deichman atd)
Nedaleko je docházkou také přírodní Park Hostivař.
Před domem zastávka MHD.
Cena: 15 000
Číslo inzerátu 91931

 

1.3.2020 | 16:48 | Prohlédnuto 39 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.