Prodej bytu 2+1

Prodám slunný byt 2+1 ve 3 nadzemním podlaží domu s novým prostorným nákladním a osobním výtahem. Celková výměra bytu je 60 m2 (včetně sklepní kóje na patře – 2,5 m2 a lodžie - 3,7 m2). Byt se nachází v panelovém domě, který prošel kompletní rekonstrukcí (nová plastová okna, zateplení, střecha, vodovodní potrubí a společné prostory).
Byt se skládá z předsíně (4 m2), malé haly (3,8 m2), koupelny s WC (4,7 m2), obývacího pokoje (18,4 m2), kuchyně (9,6 m2) a ložnice (13,2 m2). Byt se prodává s veškerým vybavením. Přístup k bytům na jednotlivých podlažích má společný prostor, který je uzavřen pomocí čipu. Čipový systém je i do obou vstupů do domu. Byt byl kompletně zrekonstruován včetně podlah (lamino, vinil, dlažba – vstupní předsíň), elektrických rozvodů, nové kuchyňské linky, nových plastových oken, zasklení lodžie včetně výměny zábradlí. Vytápění je řešeno ústředním topením. Byt je zajištěn bezpečnostními dveřmi. Orientace bytu je na západní stranu.
Byt se nachází v klidné části Prahy 11. V blízkosti (100 m) se nachází Centrální park Chodov, který je vhodný pro různé sportovní aktivity. V blízkosti se nachází i les a cyklostezky. V místě bydliště je vynikající dopravní dostupnost (10 minut chůze od stanice metra Háje a Opatov, 100 m od bytu se nachází autobusová zastávka. V těsné blízkosti bytu se nachází supermarket Tesco, Albert, Billa a pošta. Obchodní centrum Chodov je vzdáleno od bytu 20 minut chůze nebo 1 stanice metra. V těsné blízkosti bytového domu se nachází škola, školka, zdravotní střediska. Byt je v osobním vlastnictví, měsíční poplatky činí okolo 6 tis. Kč měsíčně. Parkování je možné před bytovým domem.
Cena: 4 490 000
Číslo inzerátu 85364

 

5.10.2019 | 15:49 | Prohlédnuto 37 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.