Byt 3+1 (RD v Třebíči)

Přímý majitel nabízí k prodeji byt 3+1, obytná plocha 73 m2 v RD s pěkným výhledem v klidnější části Třebíče. RD je situován cca 8 min. pěšky od autobusového nádraží. Dům je po částečné rekonstrukci: elektřina, voda, kanalizace, plastová okna, dveře, částečně zateplen, střešní krytina Bramac. Ústřední topení, vlastní plynový kotel, ohřev vody el. bojlerem.
Dispozice - 1. patro: kuchyň, pokoj, koupelna + WC/ 2. patro: 2 pokoje, šatna, WC. Další prostory k praktickému využití - přízemí: sklepní a úložné prostory/ půdní prostor. Za domem je menší dvorek cca 21 m2 k posezení. Třída energetické náročnosti „G“. Cena je za celý RD.
Byt je částečně vybaven nábytkem. Možnost okamžitého bydlení. Parkování před domem. Zastávka MHD cca 150 m. Prosím jen přímé zájemce o koupi.
Cena: 2 230 000
Číslo inzerátu 81168

 

30.6.2019 | 15:44 | Prohlédnuto 112 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.