Suterénní byt v rodinném domě

V rodinném domě v Podolí nabízím k dlouhodobému pronájmu částečně zařízený (kuchyňská linka, lednice, nábytek) suterénní byt 2+kk s vlastním vchodem o celkové ploše 60 m2 s neprůchozími pokoji (pokoj 22m2, ložnice 15m2). Kuchyňská linka je součástí předsíně (11m2), zděné WC v rámci koupelny (12m2). Ústřední topení. V pokojích dřevěné podlahy, ostatní dlažba. Plastová bezpečnostní okna orientovaná na východ do zahrady, v bytě rekuperace, dům zateplen. Zálohy na služby (topení, voda, odpad, společné energie) 2 000,- Kč, elektrická energie se přepisuje na nájemníka. Vratná kauce 19 000- Kč při podpisu smlouvy.
Jedná se o rodinný dům a není v něm povoleno kouření a není možné přijmout majitele domácích zvířátek. Zahrada není předmětem pronájmu.
Volné od 1.června.
Cena: 13 500
Číslo inzerátu 79381

 

28.5.2019 | 9:56 | Prohlédnuto 141 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.