Plně zařízený byt 1+kk

Od srpna nabízíme k pronájmu plně vybavený byt 1+kk o rozloze 39 m2 ve výborné lokalitě. Byt se nachází v 2. podlaží cihlového domu na adrese Cihlářská 15, v centru Brna. Dům byl postaven před šesti lety, většina vybavení bytu byla pořízena v té době nová.

V chodbě bytu jsou prostorné vestavěné skříně, v koupelně vana, umyvadlo, toaleta a pračka. V pokoji je velké francouzské okno (ne balkon), všechen nábytek zůstává tak jak je vidět na fotkách, postel včetně matrací a peřin, kuchyň s běžnými spotřebiči (bez myčky) i s nádobím. Pokoj je momentálně zařízen pro pár, případně je ale možné nahradit postel za dvě jednolůžkové. K bytu patří také malý sklep.

K domu náleží rozlehlý udržovaný dvůr ve vnitrobloku, kromě toho je to jen pár kroků do Lužánek nebo Tyršova sadu. 100 metrů od bytu je Brněnka, do 5 minut pěšky Lidl. Nejbližší zastávka je Antonínská - tramvaje 1 a 6, jednu zastávku od Moravského náměstí. V pěším dosahu i zastávka Grohova - tramvaje 3, 11, 12.

Cena nájmu je 10 000 měsíčně plus zhruba 3 000 na poplatcích - zahrnuje energie, internet i pojištění bytu. Kauce činí 13 000. Byt bude k nastěhování během srpna, na přesném datu se můžeme dohodnout.
Cena: 13 000
Číslo inzerátu 78409

 

12.5.2019 | 15:17 | Prohlédnuto 25 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.