Byt po rekonstrukci k pronájmu (zařízený)

Nabízím k pronájmu byt 2+kk o rozloze 55 m2. Byt nedávno prošel celkovou rekonstrukcí (kompletní vybourání). Byt se nachází v cihlovém domě v klidném prostředí. K bytu náleží sklepní kóje.

Byt bude k dispozici s vybavením. Všechen nábytek kromě postele a komody v ložnici zůstane v bytě. Nově bude nainstalováno LED osvětlení v obýváku a ložnici. Moderní kuchyňská linka včetně všech spotřebičů.

Výborná dostupnost autem i na MHD (dvě linky tramvaje, velké množství autobusových spojů, 7 minut autobusem na stanici Roztyly). Veškerá občanská vybavenost: školky, školy, nákupní centrum, pošta, restaurace. Velké množství parkovacích stání (bez modrých zón). V bezprostřední blízkosti sportovní areál Hamr Sport a klidná příroda vhodná k procházkám.

Cena za nájem bytu 18 000 Kč + 3 000 zálohy za energie (voda, teplo, plyn, elektřina, internet). Vratná kauce ve výši dvou nájmů. Byt je k dispozici od ledna 2019. Preferuji dlouhodobý pronájem. V případě zájmu možná prohlídka kdykoliv po 17 hodině.
Cena: 18 000
Číslo inzerátu 69358

 

27.11.2018 | 0:37 | Prohlédnuto 36 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.