Zařízený byt 3+kk, Brechtova č.p. 778/11, Praha 11

Nabízíme Vám příležitost získat pronájem útulného plně vybaveného bytu viz. fotografie. Byt se nachází v 3. patře bytového domu s výtahem.
Za vstupními dveřmi se rozkládá vestavěná skříň v celé délce předsíně, koutek s pracovní deskou a volnočasový kout, který lze využít např. při sportu. Z chodby máme samostatný vstup na WC, dále koupelnu se sprchovým koutem. Dětský pokoj je vybaven palandami a gaučem. Dalším pokojem je ložnice s infrasaunou. Prostorný obývací pokoj s jednoduchou obývací stěnou vybavenou TV, DVD-CD přehrávačem, sedací soupravou, konferenčním stolem a rotopedem je propojen s nadstandardně vybaveným kuchyňským koutem vestavěnými spotřebiči (lednice, myčka, trouba, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba). V kuchyňském koutě je také umístěna pračka a sušička a jídelní koutek včetně stolu a židlí.
V blízkém okolí je dostupná veškerá občanská vybavenost včetně škol, restaurací, volnočasových aktivit. Dostupné MHD. Parkovaní v okolí není problém.
Nájem: 20 000 Kč
Kauce: 2 nájmy (40 000 Kč)
Právní služba
První platba = nájem + kauce + právní služba
Poplatky za elektřinu si převede nájemce na sebe.
Byt je k dispozici ihned k dlouhodobému pronájmu. Domluvte si nezávaznou prohlídku po předchozí elektronické domluvě na tel. čísle 732 598 368.
Cena: 20 000
Číslo inzerátu 68082

 

6.11.2018 | 14:00 | Prohlédnuto 61 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.