Pronájem byt 1+1, Frýdek-Místek, 28. října

Hledám právě Vás. Proč?
Protože pro Vás mám pronájem bytu.
Nachází se na ulici 28. října 1843 ve Frýdku-Místku. Kuchyně, kterou ráno provoní káva je vybavena rohovou kuchyňskou linkou s indukční varnou deskou, lednicí a jídelním stolem se židlemi. Koupelna disponuje vanou, umyvadlem, WC a prostorem pro umístění pračky. Byt po částečné rekonstrukci nacházející se ve 2. patře panelového domu je možné pronajmout zařízený dle fotografií nebo pouze s kuchyňskou linkou.
Věci, které denně nepoužíváte, můžete uložit do prostorného sklepa.
PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Cena pronájmu je stanovena na částku 9.800 Kč, záloha na služby a elektřinu činí 2.000 Kč. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 25.000 Kč a provize RK je stanovena na 11.800 Kč.
Byt se nachází v žádané lokalitě v blízkosti centra města s výhledem do zeleně. Zastávka MHD u domu.
Ještě váháte, zda se přijít podívat? Neváhejte se obrátit na makléře Jirku Váhalu pro více informací a domluvení možné prohlídky.
Cena: 9 800
Číslo inzerátu 143894

 

5.5.2024 | 14:36 | Prohlédnuto 94 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.