Prodej byt 3+1, Kopřivnice, Obránců míru

Nabízíme k prodeji prostorný byt o velikosti 3 + 1 se zasklenou lodžií na ulici Obránců Míru 301 v Kopřivnici. Byt je v současné době družstevní s podanou žádosti o převod do vlastnictví osobního.
Samotný byt nabízí dostatek místa pro celou rodinu. Byt je v původním velmi zachovalém stavu a proto je zde možnost popustit uzdu Vaší fantazii nebo ve spolupráci s architektem vytvořit moderní bydlení. Prostorná kuchyně nabízí prostor pro jídelní kout i umístění lednice. Chodba nabízí dostatek místa pro vybudování vestavěných skříní na uložení bot i veškerého ošacení. V bytě se nachází 3 pokoje, které jsou využity jako ložnice a dětský pokoj, které Vám usnadní život s dětmi. Rodiče zde mohou vytvořit prostředí, ve kterém se jejich děti budou cítit příjemně.
O využitelnosti bytu se můžete přesvědčit z pohodlí Vašeho domova ve video prohlídce https://youtu.be/Ei_ZpFk1i_I
Kromě toho je byt umístěn ve 3. podlaží 9-podlažního domu, což zajišťuje klid a bezpečí. Další výhodou této nemovitosti je výtah, který usnadní přístup do bytu, zejména pokud máte malé děti s kočárkem nebo těžké nákupy.
Tento byt je ideální pro rodiny s dětmi, protože nabízí výhodnou polohu blízko mateřské a základní školy. Rodiče se nemusí obávat dlouhých cest do školy a mohou své děti snadno doprovázet a vyzvedávat. Bezproblémové parkování zajišťuje parkoviště u Penny marketu vedle domu, zastávka autobusu je vzdálena jen několik kroků od domu.
Zdarma Vám zajistíme optimální variantu financování. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Cena: 2 250 000
Číslo inzerátu 140563

 

25.12.2023 | 21:10 | Prohlédnuto 130 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.