Pronájem byt 2+1, Ostrava, Patrice Lumumby 80

Mám pro Vás byt k pronájmu s dispozicí 2+1, který je situován ve 4. patře nízké zástavby, kde zůstanete v kontaktu s přírodou a užijete si skvělou občanskou vybavenost. Byt v blízkosti Bělského lesa nabízí cyklostezky, běžecké trasy, altánky k posezení třeba se sousedy, kteří si zde budují skvělé vztahy.
Dispoziční řešení je vidět na přiloženém půdorysu - neprůchozí pokoje na každé straně bytu zajistí nerušený odpočinek členů domácnosti, mezi pokoji se nachází kuchyně, koupelna oddělená od WC. Byt se pronajímá nezařízený, dle dohody s majitelem je možné byt zařídit základními spotřebiči a nábytkem.
Do mateřské školy s veřejným hřištěm, základní školy, obchodu Hruška nebo na tramvajovou zastávku Zábřeh dojdete za 3-5 minut, stejně jako do Starobělské Koliby, dámského fitness nebo Aquaparku Jih.
PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděná energetická náročnost budovy třída G.
Nastěhovat se můžete ihned. Možnost dlouhodobého pronájmu.
Nájem činí 9.500 Kč, služby pro 1 osobu jsou správci domu stanoveny na částku 2.169 Kč. Zálohy na elektřinu a plyn si zajistí nájemník u poskytovatele energií.
Vratná kauce ve výši 2 měsíčních nájmů a provize RK ve výši 12.000 Kč.
Cena: 9 500
Číslo inzerátu 138380

 

4.9.2023 | 13:04 | Prohlédnuto 41 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.