Pronájem byt 1+1, Frýdek-Místek, 28. října

Hledám právě Vás. Proč?
Protože pro Vás mám pronájem bytu.
Nachází se na ulici 28. října 1843 ve Frýdku-Místku. Kuchyně, kterou ráno provoní káva je vybavena rohovou kuchyňskou linkou s indukční varnou deskou, lednicí a jídelním stolem se židlemi. Koupelna disponuje vanou, umyvadlem, WC a prostorem pro umístění pračky. Byt po částečné rekonstrukci nacházející se ve 2. patře panelového domu je možné pronajmout zařízený dle fotografií nebo pouze s kuchyňskou linkou.
Věci, které denně nepoužíváte, můžete uložit do prostorného sklepa.
PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Cena pronájmu je stanovena na částku 9.500 Kč, záloha na služby činí 2.800 Kč. Dodávku elektřiny si nájemník zajišťuje na vlastní náklady. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 25.000 Kč a provize RK je stanovena na 10.000 Kč.
Byt se nachází v žádané lokalitě v blízkosti centra města.
Ještě váháte, zda se přijít podívat? Na trhu v současné době takto pěkných bytů moc není, tak si pospěšte!
Cena: 9 500
Číslo inzerátu 135835

 

17.5.2023 | 14:25 | Prohlédnuto 23 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.