Pronájem byt, Štramberk, Bařiny

Nabízíme dlouhodobý pronájem dvoupokojového bytu s balkonem ve Štramberku, ulice Bařiny. Byt se dvěma průchozími pokoji, kuchyňskou linkou v předsíni, špajzkou, koupelnou s vanou a samostatným WC se nachází v prvním nadzemním podlaží domu po revitalizaci. K dispozici je prostorný sklep. Bezproblémové parkování u domu. Autobusová zastávka zajišťující dopravu do Kopřivnice, Frenštátu i Nového Jičína je vzdálena 350 m od domu, obchod s potravinami je 50 m od domu a za 5 minut jste v mateřské škole. PENB třída C.
Majitel požaduje nájemné ve výši 9.200 Kč bez zálohy na elektřinu, která je stanovena ve výši 860 Kč. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit kauci ve výši 10.000 Kč a provizi RK ve výši 10.000 Kč. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka na základě jim zvolených kritérií.
Myslíte si, že tento byt může být ideální pro Vaše nové bydlení? Nyní již stačí zavolat a domluvit si prohlídku tohoto bytu.
Cena: 9 200
Číslo inzerátu 118113

 

15.12.2021 | 18:25 | Prohlédnuto 46 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.