pronájem bytu 1+1 Jirkov SNP

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 40 m2, Jirkov, ulice SNP, 2 nadzemní podlaží. Byt je družstevní, dispozičně řešen jako 1+1 - samostatný pokoj, kuchyňský kout s velkou jídelnou a prošel celkovou rekonstrukcí odpadů, s novým sociálním zařízením, sprchovým koutem a jádrem. Má nové plovoucí podlahy a kuchyňskou linku s množstvím úložného prostoru. Byt je částečně zařízený dvěma prostornými skříněmi, pokojovou stěnou, pračkou a ledničkou. V oknech jsou namontovány praktické rolety “den/noc”. Byt je vhodný ihned k nastěhování.
Dům prošel celkovou revitalizací, zateplením s EU výtahem.
Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení. Celkové nájemné vč. služeb činí 6.500 Kč + záloha za elektřinu, plyn a služby. Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají.
Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů při podpisu smlouvy plus zálohu za elektřinu, plyn. Prokázání vlastních příjmů s platnou pracovní smlouvou je nutnou podmínkou. Přednost mají ti s doporučením z předchozího bydliště. Max. 2 osoby, + 600 Kč každá další osoba (dítě starší 6 let).
Více informací po telefonu 604266663
Cena: 6 500
Číslo inzerátu 114676

 

26.9.2021 | 12:27 | Prohlédnuto 51 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.