Prodej byt, Štrambek, Bařiny

Nabízíme prodej bytu ve Štramberku, ulice Bařiny. Byt se dvěma průchozími pokoji, kuchyňskou linkou v předsíni, špajzkou, koupelnou s vanou a samostatným WC se nachází ve druhém nadzemním podlaží cihlového domu. Bezproblémové parkování u domu. Autobusová zastávka zajišťující dopravu do Kopřivnice, Frenštátu i Nového Jičína je vzdálena 200 m od domu, obchod s potravinami je 100 m od domu a za 5 minut jste v mateřské škole. PENB nebyl zatím dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Videoprohlídka bytu zde: https://youtu.be/2u1lHZWEM3Y
Štramberk je malebné městečko na úpatí Beskyd s historickým centrem a zachovalou architekturou s nově otevřenými pivními lázněmi a pivovarem. Zdravé bydlení v podhorském městečku s řadou turistických a sportovních příležitostí – milovníci golfu mohou navštívit areál na Čeladné nebo Ostravici. Aquapark ve Frenštátě je vzdálen 15 minut, v okolí je množství cyklotras i blízkost běžeckých a lyžařských areálů. Je zde i velmi dobrá dopravní dostupnost – Ostrava Shopping Park 20 minut, letiště Mošnov 10 minut, Nový Jičín 7 minut, dálnice D1 30 minut.
Zdarma Vám zajistíme optimální variantu financování. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.
Vůbec na nic nečekejte, vezměte telefon, zavolejte mi a brzy se tady spolu uvidíme. Na prohlídce Vám představím možnou podobu Vašeho nového bydlení. Neváhejte, tento byt v nabídce dlouho nebude.
Cena: 1 550 000
Číslo inzerátu 111276

 

11.7.2021 | 20:53 | Prohlédnuto 44 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.