Pronájem byt 2+1, Ostrava, Volgogradská

Nabízíme pronájem bytu 2+1 se zasklenou lodžií nacházející se v Ostravě – Zábřehu, na ulici Volgogradská 2452. Rohová kuchyňská linka je vybavená plynovou varnou deskou s elektrickou troubou a jídelním stolem se židlemi. Zděná koupelna se sprchovým koutem, umývadlem a přípravou na pračku, samostatné WC. Pokoje jsou neprůchozí. V ložnici je zabudovaná skříň zajišťující dostatek úložného prostoru a pracovní kout s psacím stolem. Byt se nachází ve 4. NP bez výtahu. Zateplená fasáda a plastová okna se žaluziemi jsou zárukou nízkých provozních nákladů. PENB C. V blízkosti domu jsou zajištěny veškeré služby – MŠ, ZŠ, obchody, restaurace, pošta, zdravotní středisko i MHD. Byt je k dispozici ihned.
Měsíční nájem činí 11.500 Kč včetně záloh na energie (voda, teplo, elektřina a plyn). Vratná kauce je majitelem stanovena na částku 23.000 Kč + provize RK ve výši 11.500 Kč. Myslíte si, že tento byt může být ideální pro Vaše nové bydlení? Nyní již stačí zavolat na číslo 602 732 968 a domluvit si prohlídku tohoto bytu.
Cena: 11 500
Číslo inzerátu 109613

 

3.6.2021 | 12:03 | Prohlédnuto 32 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.