Pronájem byt 2+1, Kopřivnice, Ke Koryčce

Nabízíme pronájem bytu 2+1 s balkonem v Kopřivnici na ulici Ke Koryčce. Kuchyňská linka je vybavená elektrickou troubou a sklokeramickou varnou deskou, jídelním stolem a spíží na potraviny. Zděná koupelna s vanou, umývadlem a přípravou na pračku, samostatné WC. Pokoje s parketami jsou průchozí. Zateplená fasáda, plastová okna se žaluziemi a orientace bytu na SZ a JV jsou zárukou nízkých provozních nákladů. PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Byt je k dispozici ihned.
Měsíční nájem činí 11.500 Kč včetně energií (voda, teplo a elektřina). Vratná kauce je majitelem stanovena na částku 23.000 Kč + provize RK ve výši 11.500 Kč. Myslíte si, že tento byt může být ideální pro Vaše nové bydlení? Nyní již stačí zavolat na číslo 602 732 968 a domluvit si prohlídku tohoto bytu.
Cena: 11 500
Číslo inzerátu 109389

 

30.5.2021 | 21:11 | Prohlédnuto 34 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.