pronájem bytu 2+1 Plzeň, Doubravka 67m2, vybavený

Byt po celkové rekonstrukci 2+1 Hrádecká 10, Plzeň - Doubravka, poblíž autobusové zastávky Habrmanova, u konečné autobusu 16, nákupní středisko 50m od baráku, školka poblíž, hřiště u baráku, zdravotní středisko v blízkosti, výhled na parčík v kuchyni a ostatní výhledy do zeleně, 1. patro, rozloha 67 m2, klidný byt, dům zateplen, energetický štítek C. Zájem dlouhodobě pronajmout rodině. Kompletní rekonstrukce podlahy plovoucí, v kuchyni a v chodbě nové lino, plastová okna, všude nové výmalby, štuk, je kompletně zařízený, kuchyňská linka, lednice, sporák, mikrovlnka, rychlovarná konvice, jídelní stůl s židlemi, sedací souprava s možností rozložení pro vyspání 2 lidí, televize, dvojpostel v ložnici s nočními stolky pro vyspání dalších 2 lidí, nová pračka, atd. K bytu patří kumbál na nižším podlaží a možnost využívat společnou kočárkovnu. K nastěhování možno ihned. V bytě možnost používat TV připojení pomocí společné antény zdarma nebo přes UPC. V bytě možno užívat internetové připojení Pilsfree nebo UPC internet.
Cena podnájmu: čisté nájemné 11.000,- Kč + zálohy na energie s fondem oprav 2500,- Kč (pokud je v bytě více jak 1 osoba, tak se navyšují zálohy na energie o 500,- Kč za každou další osobu). Elektřina a plyn je hrazena zvlášť samostatně nájemníkem přímo distribuční společnosti ČEZ. Po obdržení vyúčtování za rok se vrací přeplatek nebo doplatek vyúčtování podnájemníkovi – podnájemník tak platí jen za to, co skutečně spotřebuje. Kauce 20.000,- Kč. Kontakt: 774523463, SYKOROVL@EMAIL.CZ
Cena: 11 000
Číslo inzerátu 103842

 

9.1.2021 | 21:58 | Prohlédnuto 60 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.